Розробка та впровадження КСЗІ в АС

Головна / Послуги / КСЗІ / Розробка та впровадження КСЗІ в АС

Створення комплексних систем захисту інформації (КСЗІ) - один з основних напрямків діяльності ТОВ «ТЗІ». Наші фахівці мають відповідну освіту та тривалий досвід роботи в сфері технічного та криптографічного захисту інформації, а також досвід зі створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (ІТС) де циркулює інформація різної категорії, починаючи від автоматизованих систем першого класу та закінчуючи складними, розподіленими системами третього класу.

Для визначення вартості робіт зі створення КСЗІ, за результатами попереднього обстеження надається кошторис на виконання робіт, що дозволяє Клієнту здійснити аналіз цінових пропозицій на ринку інформаційної безпеки.

Як результат робіт зі створення КСЗІ, буде реалізовано повний комплекс організаційно-технічних заходів щодо забезпечення захисту інформації, яка обробляється в ІТС, а також виконується підготовка об'єкта до проведення державної експертизи. Роботи виконуються відповідно до вимог законодавства та в порядку, що передбачені чинними нормативно-правовими актами в області захисту інформації.

Основні етапи робіт, які будуть виконані нашими фахівцями при побудові КСЗІ:

Підготовка документації, що розробляється на етапі виконання передпроектних робіт.

Розробка Технічного завдання на створення КСЗІ в ІТС.

Розробка Проектної документації КСЗІ.

Підготовка Нормативно-розпорядчої документації КСЗІ.

Приведення КСЗІ Замовника у відповідність із Технічним завданням.

Розробка Організаційно-розпорядчої документації КСЗІ.

Розробка Супровідної документації КСЗІ.

Розробка Документації щодо проведених випробувань КСЗІ.

Випробування КСЗІ.

Проведення державної експертизи КСЗІ та одержання "Атестата відповідності".

Підтримка й обслуговування КСЗІ.

При розробці та впровадженні КСЗІ ТОВ "ТЗІ" пропонує використання як типові варіанти захисту,  що дозволить зменшити вартість розробки, впровадження та підтримки КСЗІ для Вашої організації, так і проектів, які будуть розроблені, на стадії технічного проектування КСЗІ, індивідуально для ІТС окремої організації.


Міністерство доходів і зборів України

Служба безпеки України

Міністерство охорони здоров’я України

Генеральна прокуратура України

НЕК «Укренерго»