Обладнання

Головна / Обладнання

Враховуючи велику кількість звернень наших Клієнтів, пропонуємо Вашій увазі декілька варіантів комплектів обладнання, що пропонує ТОВ "ТЗІ".

При створенні комплексів технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності для обробки інформації з обмеженим доступом впроваджуються технічні засоби захисту інформації, такі як: генератори завад, фільтри, засоби захисту від НСД тощо.

Іноді виникають питання щодо вибору тих чи інших засобів захисту - які технічні засоби вибрати та де їх придбати? Компанія «ТЗІ», у тому числі, займається реалізацією засобів ТЗІ та пропонує готові «типові» комплекти технічних засобів для створення комплексів ТЗІ, які найкраще зарекомендували себе, з точки зору ціна/якість.

Створення КТЗІ в АС-1 (автоматизована система класу «1» - не підключений до комп’ютерних мереж ПК, призначений для обробки таємної, цілком таємної інформації).

Створення КТЗІ на ОІД (об’єкт інформаційної діяльності, де циркулює інформація з обмеженим доступом (таємна, цілком таємна) у мовному вигляді.

Доставка обладнання можлива у всі регіони України.

Умови поставки – протягом 10 робочих днів після підписання договору.

Додатково повідомляємо, що ТОВ «ТЗІ» надає послуги з проведення пошуку закладних пристроїв, зі створення та атестації комплексів технічного захисту інформації (КТЗІ) на об’єктах інформаційної діяльності (ОІД), комплексних систем захисту інформації в автоматизованих системах класу 1,2 у т.ч. де обробляється таємна та цілком таємна інформація та організації державних експертиз КСЗІ щодо відповідності вимогам НД ТЗІ.

Більш детальний перелік обладнання наведено тут.


Міністерство доходів і зборів України

Служба безпеки України

Міністерство охорони здоров’я України

Генеральна прокуратура України

НЕК «Укренерго»