Інженерні системи

Головна / Послуги / Інженерні системи

ТОВ "ТЗІ" пропонує ряд спеціальних технічних засобів призначених для захисту інформації. Вибір інженерно-технічних заходів залежить від рівня захищеності інформації, який необхідно забезпечити.

Інженерно-технічні заходи, що проводяться для захисту інформаційної інфраструктури організації, можуть включати використання захищених підключень, міжмережевих екранів, розмежування потоків інформації між сегментами мережі, використання засобів шифрування і захисту від несанкціонованого доступу.

У разі необхідності, в рамках проведення інженерно-технічних заходів, може здійснюватися установка в приміщеннях систем охоронно-пожежної сигналізації, систем контролю та управління доступом.

ТОВ «ТЗІ» - компанія, можливості та спектр діяльності якої, може вирішити будь-які побажання клієнта в сфері безпеки об’єктів забезпечення діяльності бізнесу, приватних об’єктів та в сфері розробки комплексних рішень створення інженерних систем забезпечення автоматизації промислової діяльності та організації побуту клієнта.

Компанія має великий досвід по створенню комплексних систем безпеки підприємств, які дають можливість ефективно захистити власника від крадіжок, матеріальних втрат і недобросовісних партнерів та співробітників, а також забезпечити безпеку та життєдіяльність об’єктів клієнта.

Компанія виділяється сучасним підходом вирішення проблем безпеки, має значний потенціал і динамічно розвиває наступні напрямки:


Міністерство доходів і зборів України

Служба безпеки України

Міністерство охорони здоров’я України

Генеральна прокуратура України

НЕК «Укренерго»