Безпека об’єктів

Головна / Послуги / Інженерні системи / Безпека об’єктів

1. Захищені та відкриті мережі передачі даних:

Відкрита та захищена мережа передачі даних створюються на базі структурованої кабельної мережі на мідному або оптичному кабелі, застосовуючи компоненти провідних виробників R&M або AMP та активного обладнання Cisco, HP, Dell та інших. Побудова комутаційних центрів на поверхах та об’єднання відкритої мережі з мережею Інтернет

2. Системи заземлення та блискавка-захисту:

Створюються за українськими стандартами та технічними умовами з використанням обладнання та компонентів світових виробників.

3. ЦОД:

Центр обробки даних будується з урахуванням міжнародних, українських технічних стандартів та вимог ДССТЗІ на побудову ЦОД для закритих та відкритих мереж.

4. Внутрішня телефонна мережа:

Будується на базі відкритої СКС використовуючи обладнання провідних виробників систем корпоративної телефонії з підключенням до міського оператора зв’язку зі створення резервних каналів зв’язку.

5. СКУД:

Система контролю управління доступом створюється як єдина гнучка система з можливістю інтеграції з системами відео нагляду, пожежною та охоронною сигналізацією. Будується на компонентах світового виробника компанії Bosch.

6. Система відео спостереження:

Система відео спостереження будується на компонентах світового виробника, компанії Bosch з використанням сучасних камер відеоспостереження (для внутрішнього та зовнішнього застосування), програмного та апаратного забезпечення, з інтеграцією в єдину систему Безпеки з системами СКУД, охоронної та пожежної сигналізації.

7. Систем охоронної та пожежної сигналізації:

Будується на компонентах світового виробника компанії Bosch використовуючи міжнародні та українські стандарти та технічні вимоги. Об’єднуються у єдину Систему керування разом з системами відеоспостереження та СКУД. Підключаються до міських служб пожежної безпеки та охорони.

8. Мультимедійне оснащення зали нарад та конференц-зали:

Створюється система мультимедійного відбиття інформації у залі нарад, конференц-залі, кабінетах керівників. Використовуються різноманітні мультимедійні системи відео та аудіо відбиття, мультимедійні проектори, монітори, LCD панелі, підсилювальна аудіо апаратура, колонки, мікрофони, тощо. Використовуються компоненти та обладнання світових виробників.

9. Система радіомовлення та індикація точного часу:

Створюється з компонентів та обладнання провідних виробників

10. Система аудіо та відео конференц - зв’язку:

Створюються на базі відкритої мережі передачі даних з підключенням до мережі Інтернет та міського оператора зв’язку. Розташовуються у кабінетах керівників, залах нарад та спеціальних кімнатах.

11. Система телебачення:

Створюється на базі відкритої мережі передачі даних або як незалежна система кабельного або супутникового телебачення з підключенням до зовнішніх мереж. Можливо використання класичної системи кабельного та супутникового телебачення та створення системи IP TV.

12. Система аудіо сповіщення:

Системи аудіо сповіщення створюється з використанням обладнання та компонентів світових виробників. Інтегрується до єдиної мультимедійної системи керування. Створюється з аудіо підсилювального обладнання та інших компонентів.

13. Система управляння чергами:

Базується на програмно-апаратному рішенні Шведського виробника Qmatic, що признаний світовим лідером по управлінню адміністративними процесами. Термінали Qmatic Virtua ідеально вписуються у будь-який інтер'єр будівлі, мають сенсорний дисплей та антивандальну консоль.

14. Мережа вільного доступу до Internet та WiFi технології:

Система дозволить всім відвідувачам та персоналу вільно підключатись до мережі інтернет, користуватись доступом до правових баз через мережу інтернет, що покращить настрій відвідувачів під час очікування.

15. Паркінг та шлагбаум:

Ми пропонуємо встановлення шлагбаумів на паркування, що належить будівлі. Використання сучасних та надійних Італійських шлагбаумів CAME забезпечить надійну роботу та безперебійність доступу до паркувальних місць. Для доступу використовуються радіокнопки, або шлагбаум можна під'єднати до системи доступу зі зчитувачами радіомаячків дальньої дії.


Міністерство доходів і зборів України

Служба безпеки України

Міністерство охорони здоров’я України

Генеральна прокуратура України

НЕК «Укренерго»